Parazit Forum Paylaşım Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parazit Forum Paylaşım Merkezi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yusuf Şimşek'te milli takım sevinci

YazarMesaj
By Ares
@Admin@
@Admin@
By Ares

Erkek
İş/Hobiler : Web Master
İsminiz : Tolga
Uyarı :
Yusuf Şimşek'te milli takım sevinci Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yusuf Şimşek'te milli takım sevinci Right_bar_bleue

Parazit Forum Duyru : <center><font color=\"white\"><marquee direction=\"left\" style=\"background:red\">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®️.</marquee></font></center>

Yusuf Şimşek'te milli takım sevinci Empty
MesajKonu: Yusuf Şimşek'te milli takım sevinci   Yusuf Şimşek'te milli takım sevinci Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 6:51 am

Yusuf Şimşek'te milli takım sevinci %7B0A10B0E9-9216-4D42-A000-A684D63938A0%7Di

Bursaspor'un başarılı orta saha oyuncusu ve takım kaptanı Yusuf Şimşek, A Milli Futbol Takımı aday kadrosuna çağrılmanın mutluluğunu yaşıyor.

Yusuf Şimşek, Bursaspor'un Galatasaray'ı 2-1 yendiği maçın ardından, Milli Takım İdari Menajeri Şükrü Hanedar'ın isteği üzerine Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile telefonla görüştüğünü söyledi.

''Fatih Terim ile telefonda görüştüm ve bana 'oğlum, sana ihtiyacım var' dedi'' diyen Şimşek, yeniden A Milli Takım'a çağrıldığı için büyük mutluluk duyduğunu, ay-yıldızlı forma altında başarılı olmak için elinden geleni yapacağını vurguladı.

Milli Takım kampına bugün katılacağını vurgulayan Şimşek, ''Milli Takım'a gitmemde kendi performansım kadar takım arkadaşlarımın, kulüpte iyi çalışmamı sağlayan herkesin payı var. Gerçekten Bursaspor'da çok iyi bir hava yakaladım. Tüm takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

NTVSPOR ve Ajanslar
https://parazitforum.yetkin-forum.com

Yusuf Şimşek'te milli takım sevinci
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şehitlerimize En Duyarlı Takım Beşiktaş