Parazit Forum Paylaşım Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parazit Forum Paylaşım Merkezi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güiza topun ağzına kondu

YazarMesaj
By Ares
@Admin@
@Admin@
By Ares

Erkek
İş/Hobiler : Web Master
İsminiz : Tolga
Uyarı :
Güiza topun ağzına kondu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Güiza topun ağzına kondu Right_bar_bleue

Parazit Forum Duyru : <center><font color=\"white\"><marquee direction=\"left\" style=\"background:red\">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®️.</marquee></font></center>

Güiza topun ağzına kondu Empty
MesajKonu: Güiza topun ağzına kondu   Güiza topun ağzına kondu Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 2:29 am

Güiza topun ağzına kondu 34791
Güiza topun ağzına kondu

İşte Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nun aldığı önemli kararlar.

Fenerbahçe'de günlerdir merakla beklenen ve radikal kararların alınacağı düşünülen yönetim kurulu toplantısı sona erdi. Lig TV'den Yılmaz Dirim'in özel haberine göre, toplantıdan beklenildiği gibi radikal kararlar çıkmazken, teknik direktör Aragones ve futbolcuların uyarılmasına karar verildi.

ARAGONES'E DESTEK

Yönetim Kurulu toplantısında yer alması beklenen ama Fenerbahçe'nin akşam antrenmanında bulunduğu için katılım gösteremeyen Aragones, takım hakkında detaylı bir raporu yönetime sundu. Raporunda takımdaki bazı futbolcuları yönetime adeta şikâyet eden İspanyol Hoca'ya yönetimden en azından devre arasına kadar destek kararı çıktı.

"DEVRE ARASINA KADAR TOPARLA"

Son haftalarda çok kötü bir gidişat içinde olan takımın Luis Aragones tarafından bir an önce toparlanılmasını isteyen yönetim kurulu, kötü gidiş sona ermezse devre arasında tazminatına bakmadan İspanyol hocanın sözleşmesini tek taraflı fesh etmeye karar verdi.

FUTBOLCULAR DA DİKEN ÜSTÜNDE

Bazı futbolcuların da kötü gidişte başlıca sorumlu tutulduğu toplantıda, özellikle saha içindeki formları ve saha dışındaki yaşantılarıyla eleştiri toplayan isimlerin ciddi biçimde uyarılmasına karar verildi.

VOLKAN BALLI DA KONUŞULDU

Yönetim Kurulu toplantısında Fenerbahçe'nin idari menajeri Volkan Ballı'nın geleceği de konuşuldu. Bazı yöneticilerin Volkan Ballı'nın Fenerbahçe'deki görevini tamamladığını düşündüğü, bazı yöneticilerinse Ballı'nın görevde kalması gerektiği yönünde görüş belirttikleri öğrenildi. Bu konuda ise son sözü söyleyen başkan Aziz Yıldırım'ın Volkan Ballı'dan yana tavır aldığı ve menajerin görevine devam edeceği öğrenildi.

FUTBOL ŞUBESİ AÇILABİLİR

Toplantının belki de en önemli gündem maddesi olan “Futbol Şubesi” konusunda ise kesin bir karar çıkmadı ancak ilerleyen günlerde bu konuda girişimlerin olabileceği ve yakın zamanda Fenerbahçe'nin bir süredir olmayan futbol şubesinin yeniden açılabileceği öne sürüldü. Eğer Futbol Şubesi açılırsa başına yönetici Neşet Yalçın'ın geçmesi konusunda yönetim görüş birliğine vardı.

TRANSFER KONUSU

Devre arasına kadar kötü gidişin düzelmemesi halinde ise en az 5 futbolcu ile yollar ayrılacak. Bu futbolculardan en az 2 tanesi de yabancılardan olacak. Fenerbahçe Yönetimi'nin bu konuda kesinlikle taviz vermeyeceği ve “isme bakılmaksızın” bekleneni veremeyen futbolcuları takımdan göndereceği öğrenildi.

GÜIZA'YA 'KAPI' GÖSTERİLEBİLİR

İspanyol gazetesi Marca'ya yaptığı açıklamalarda “Fenerbahçe'de sözleşmemi tamamlayamayabilirim” şeklinde konuşan Daniel Güiza konusunda ise yönetim çok net bir görüş aldı. "Gitmek isteyene kapı açık."

Yönetim kurulundan çıkan kararların teknik direktör Aragones ve futbolculara Samandıra'da bildirileceği ve Fenerbahçe yönetiminin bu toplantıyı bir 'milat' olarak gördüğü öğrenildi.

Öte yandan Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinde, toplantıyla ilgili yapılan açıklamada, önümüzdeki günlerde "oluşan bazı yanlış anlaşılmalarla" ilgili bir basın toplantısı düzenleneceği duyuruldu.
https://parazitforum.yetkin-forum.com

Güiza topun ağzına kondu
1 sayfadaki 1 sayfası